nagłówek
nagłówek
kariera
Polski
English
русский
Naszą specjalizacją jest projektowanie i konstruowanie narzędzi służących do wytłaczania w tworzywach sztucznych. Między innymi konstruujemy głowice i kalibratory oraz inne narzędzia do wytłaczania. Wykonujemy narzędzia od podstaw lub według wytycznych i sugestii klienta. Nasza wykwalifikowana grupa technologów pomoże w doradztwie technicznym i doborze odpowiedniego narzędzia do Państwa potrzeb.
Zajmujemy się również projektowaniem i konstruowaniem narzędzi które służą do termo-formowania tworzyw sztucznych, które niosą zastosowanie w dekoratorstwie wnętrz np. ( kasetony ozdobne i listwy przy sufitowe). Klient ma możliwość zamówienia narzędzia termo-formierskiego według własnego wzoru, lub wzorów wykonanych przez naszych specjalistów.
Wykonujemy także narzędzia do zastosowań specjalnych, niestandardowych. Opieramy się na specyfikacji klienta i proponujemy jak najlepsze rozwiązania konstrukcyjne. W naszym zakładzie wykonaliśmy już narzędzia specjalne takie jak (tłoczniki, perforatory, wykrojniki oraz noże)
ZBMISS, 43-330 Wilamowice Stara Wieś, ul. Działkowa 7, tel. +48 (33) 845 91 40   e-mail: biuro@budowamaszyn.ig.pl
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione © ZBMISS 2013
projekt:
Narzędzia termoformierskie, producent narzędzi do termoformowania, projektowanie kalibratorów. produkcja głowic, narzędzia do kalibracji, narzędzia do produkcji kasetonów, narzędzia do produkcji listw dekoracyjnych, przyrządy do kasetonów, przyrządy do termoformowania, produkcja narzędzi, producent noży, noże produkcyjne, produkcja tłoczników, perforatory, produkcja wykrojników, wykrojniki do specjalnych zastosowań, narzędzia kalibrujące.